יום ג', יב’ באב תשע”ה
דף הבית לוח חודשי חדר מורים יצירת קשר
קראו והתעדכנו
אנו ילדי אמירים בשכבת ג' חקרנו ועבדנו כל השנה על נושא "צער בעלי חיים". כאשר עסקנו בנושא דברנו בין היתר על איכות חייהם של בעלי החיים בכלל ועל בעלי חיים ביישובנו בפרט. נשלחנו לבצע תצפיות ביישובנו ולחפש דברים המצביעים על רמת איכות החיים של ידידנו ההולכים על ארבע. כך בעצם צמחנו הגענו וגילינו את "גינת הכלבים " באזור.
לאוהבי התנ״ך.לרגל סיום לימוד ספר ויקרא ותחילת במדבר במפגש התנ״ך השבועי, יתקיים השבוע לימוד עם אחד המרצים הטובים בצוות 929 הארצי - דניאל שרשבסקי.הנושא: מחנה ישראל - גבולות ופריעת גבולות.הוא ישלב גם מעגלי לימוד..יום ד הקרוב, 17/6, 20:00 במתנ״ס.מוזמנים בשמחה! הרב יוסי דובדבני
קרא עוד...
היכנסו לרשימת הקייטנות ובחרו את הקייטנה שמתאימה לילדכם
קרא עוד...
כל הפרטים בפלייר המצורף יש גם בקובץ להדפסה
קרא עוד...
המועצה לקידום מעמד האישה למען נשות האזור
קרא עוד...
צוות מדור הנוער מזמין אתכם להרצאתה של שרון אורשלימי, יועצת מינית לגיל ההתבגרות בנושא מיניות בקרב בני נוער
קרא עוד...
הנכם מוזמנים למפגש היכרות עם התכנית החדשה והייחודית שתיפתח בחטיבת הביניים באזור בשנת הלימודים הבאה תשע"ו.תכנית הלימודים למנהיגות תעשיר את התלמידים במיומנויות למידה, במיומנויות של עבודת צוות, בשיפור המסוגלות האישית ועוד..
קרא עוד...
שלום לכולם,לקראת פסח כולם מוזמנים לערב מרתק - "הגדת ליל הסדר - אז והיום.."עם מר אברהם דובדבני.ביום ראשון, 22 במרץ, בשעה 20:30 בספרייה -הרצאה ייחודית ותערוכת הגדות בספרייה.מחכים לכם, בואו בשמחה
קרא עוד...
כדי לקרוא עוד על עמותת "הכפתור האדום" לחצו על הקישור המצורף
מדריך הורים לבטיחות ברשת
תחרות " חביב הקהל"- יוצרים שינוי. עזרו לנו לזכות בתחרות של יוצרים שינוי 2015!!!! כל שעליכם לעשות זה להיכנס לקישור המצורף ולעשות לייק לתמונה שלנו. הפרוייקט שיצבור את מספר הלייקים הגדול ביותר יזכה בפרס "חביב הקהל".
לקראת תשעו
אירועים על סדר היום
גלריות
עידוד קריאה ומצעד הספרים
ביטחון ובטיחות
אינטרנט בטוח
לקראת שנה"ל תשע"ה
מרחבי כיתות
מקצועות לימוד והעשרה
מידע על רחובות ביישוב שלנו
כתבים צעירים
מועצת תלמידים
למידה בשעת חירום
ארכיון
חיפוש באתר